Hemodiyaliz Hizmeti

Hemodiyaliz konusunda uzman ekibimiz hastalarımıza tam donanımlı bir ortamda güler yüzlü hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz 15 + 1 hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Tedavi salonlarımızda klima, hastaya özel lcd televizyon, diyetisyen kontrolünde yiyecek ve içecek, gazete-dergi ve  wifi gibi hizmetlerle hastalarımız sıkılmadan tedavi olmaktadır.

Merkezimizde Fresenius 4008 B ve 4008 S marka hemodiyaliz cihazı, Aquadem ultra su arıtma sistemi ve hastaya uygun tek kullanımlık medikal ürünler kullanılmaktadır.

Hastalarımız evlerinden konforlu ve klimalı araçlar ile alınıp, tedavi bitiminde yine servislerimiz ile evlerine bırakılmaktadır.

 

Teknik Donanım

Merkezimizde Fresenius marka 4008 B ve 4008 S modeli hemodiyaliz cihazı kullanılmaktadır.

Tüm tıbbi donanımın bakımı, tamiri ve takibi merkezimiz bünyesinde bulunan konusunda uzman teknik servis ekibi tarafından yürütülmektedir.

Merkezimizde Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su arıtma sistemi mevcuttur. Su arıtma sisteminin bakımı ve gerekli tahlilleri aylık olarak üniversite labaratuvarlarında yapılmaktadır.

Hemodiyalizde kullanılan tüm medikal ürünler hastalara uygun tek kullanımlıktır.

Anlaşmalı Kurumlar

Merkezimizin Sgk, Emekli Sandığı ve Bağkur ile anlaşması vardır. Hastalarımızın tüm tedavi giderleri Sosyal güvenlik kurumu tarafından karşılanmaktadır.

Merkezimizde verilen tüm tedavi ve diğer hizmetler için herhangi bir ad altında ek ücret talep edilmemektedir.

Sosyal güvencesi olmayan ya da yurt dışından gelen misafir hastalarımız için özel ve indirimli fiyatlarla tedavi olanağı sağlanmaktadır.